Fotoutrinki s proslave ob dnevu državnosti (OŠ Bogojina, 23. 6. 2022).

Spoštovani starši,

ob koncu šolskega leta bi se Vam še enkrat iskreno zahvalil za sodelovanje, razumevanje in podporo, da je lahko šolsko leto potekalo koliko-toliko v nekih normalnih okvirjih. Hvaležni smo, da ste nam zaupali svoje otroke.

Kot ravnatelj  sem vesel za vse, kar smo storili prav in za vsak nasmeh, pozdrav in dobro voljo naših-vaših otrok na šoli.

Nikakor nismo popolni, bomo pa vsekakor vedno iskali poti, da se izboljšamo. Do velikih in pomembnih ciljev po navadi ne vodijo bližnjice.

Vsem skupaj želim čudovito poletje polno nepozabno lepih spominov.

Vse dobro,

Boštjan Majerič, ravnatelj OŠ Bogojina

Devetošolci in devetošolke so zaključili s poukom in se poslovili.

Znanje samo sebi je najvišja nagrada. – Vivekananda

Do začetka šolskega leta 2022/2023 ostane še