V zadnjem tednu pouka, smo se učitelji podaljšanega bivanja in učenci trudili, da bi popoldanske ure preživeli kar se da sproščeno. Kljub bližajočemu se poletju nismo pozabili na ustvarjalnost, inovativnost in pridnost naših učencev, vaših otrok.

Skupina učenk je v sklopu podaljšanega bivanja dlje časa načrtovala tekmovanje v sestavljanju in metanju letal iz papirja, ki smo ga uresničili v zadnjem tednu pouka. Učenke so same izdelale pokal in medalje. Na dan tekmovanja so učenci zbirali prijave in pripravili tekmovalno površino ter pravila tekmovanja. Tekmovalci so iz različnih listov papirja lahko izdelali najbolj trdno in najhitrejše letalo iz papirja, na koncu pa so se pomerili v letu v daljino. Glavna organizatorka, učenka Živa, ki je bila tudi glavna sodnica, je premerila razdalje do letal in razglasila zmagovalce, ki so prejeli zaslužene nagrade.

Čestitke vsem tekmovalcem, zmagvalcem in izvrstni organizaciji ter brezmejni domišljiji učencev osnovne šole Bogojina!

Fotogalerija preko wetransferja na spodnji povezavi:

Pripravila učiteljica Petra Bajić