PRED PRIČETKOM NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Spoštovani starši, učenke in učenci Osnovne šole Bogojina!

Tudi tako lepo in prijetno obdobje, kot so počitnice, se neizogibno izteče. V šoli pa se aktivno pripravljamo na začetek novega šolskega leta.

Prvi dan pouka v novem šolskem letu 2023/24 bo za učence od 2. do 9. razreda v petek, 1. septembra.

Učence pričakujemo ob 8.00 pred vhodom šole. Srečali se boste s svojimi sošolci, prijatelji, učitelji. Prvi dan je tradicionalno namenjen spoznavanju dela in izmenjavi prijetnih počitniških spominov.

Avtobusi bodo zjutraj vozili po ustaljenem voznem redu.

Prve ure bodo namenjene razrednim vsebinam, nekaj pa bo tudi uvodnih ur nekaterih predmetov. Urnik bo objavljen do torka, 29. 8. 2023.

Ker vam želimo omogočiti čim bolj prijazen prehod s počitnic v šolsko leto, je za prvi šolski dan predvidenih le 5 učnih ur. Vsi učenci od 2. do 9. razreda boste torej odšli domov s prvimi avtobusi ob 12.15.

S seboj obvezno prinesite dobro voljo in nasmeh (pa seveda copate, nahrbtnik, mapo, pisalo in kakšno beležko za zapiske).

Za učence 1. razreda se čarobno popotovanje v osnovno šolo prične v petek, 1. septembra ob 13. 00 uri.

Ravnatelj Boštjan Majerič