Šahistke in šahisti naše šole so se v mesecu oktobru in novembru udeležili dveh šahovskih turnirjev v Murski Soboti. Prvega turnirja se je udeležilo 8 učencev: Aleks Grčar, Ana Casar, Marija Casar, Ana Lucija Dragojlovič, Hana Edina Tomašić, Zala Raus, Miša Ošlaj in Ema Unger. Najbolje so se odrezali Zala Raus, ki je zasedla 4. mesto, Aleks Grčar z osvojenim 5. mestom in Ana Casar, ki je zasedla 6. mesto.

Na novembrskem turnirju je sodelovalo kar 15 učencev, ki so bili razdeljeni v dve starostni kategoriji, mlajši in starejši. Med starejšimi učenci sta se najbolje odrezali Zala Raus, ki je osvojila 3. mesto, in Hana Edina Tomašić na 5. mestu. Aleks Grčar, ki je bil najmlajši v tej skupini, je zasedel 6. mesto. Med starejšimi učenci so še nastopili Miša Ošlaj, Ema Unger, Ana Casar, Ana Lucija Dragojlovič in Marija Casar. Med mlajšimi učenci so se najbolje odrezali Kevin Rožman, ki je osvojil 1. mesto, Jurij Vratarič je zasedel 2. mesto in Jakob Gregorec je osvojil 3. mesto. Dobro šahovsko znanje in borbenost so na turnirju mlajših pokazali še Neo Hozjan, Luka Antolin, Nejc Hartman in Ela Casar.