Dragi starši!

V teh nenavadnih časih se vsi, učitelji in starši, otrokom trudimo pričarati čim več »normalnosti«; jih motivirati k različnim oblikam pridobivanja znanja; jih razvedriti in sprostiti ter odtegniti od zaslonov. Najtežje jim nadomestimo sproščene stike z vrstniku, k vsemu zgoraj naštetemu pa lahko veliko pripomorejo tudi dobre revije za šolarje.

Iz Mladinske knjige so nas obvestili, da so pripravili ugodno ponudbo polletnih naročnin na revije Cicido, Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea:

• 20 % popusta na polletno naročnino od februarja do avgusta 2021
  • februarska številka BREZPLAČNO
  • BREZPLAČEN dostop do interaktivnih nalog za razred in predmet po izbiri na nagrajenem portalu UČIMse.

Oglejte si letak s predstavitvijo revij in ponudbe. Ponudba velja le do 15. februarja!

Navadno so otroci naročilnice oddajali v šoli, tokrat pa je glede na okoliščine, povezane z epidemijo, drugače.

Izbrano revijo hitro in preprosto naročite s spletno naročilnico. V času šolanja na daljavo naročeno revijo otrok prejema na domači naslov, sicer pa v šoli.

Vsaka stvar, ki otroke v teh časih razvedri, sprosti, jim zaneti radovednost, vzplamti iskrico učenja … je vredna naše pozornosti.

In vedno je lepo, ko se imaš česa veseliti – naj bo to tvoja revija vsak mesec ali misel na čase, ko bo zoprna korona le še spomin.

Prisrčno vas pozdravljam!

Poverjenica za mladinski tisk na šoli