V četrtek, 5.5.2022, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz Logične pošasti za učence od 1. do 9. razreda. 45 minut je logične naloge reševalo 53 učencev. Učenci so dosegli lep uspeh, saj je biserno priznanje doseglo kar 20 učencev in 32 učencev je zbralo dovolj točk za bronasto priznanje.

Biserno priznanje so osvojili Erik Hari, Neil Bukovec Gal, Maksim Lovenjak, Jaka Kolbl, Živa Vidonja, Lukas Kerman, Aljaž Fras in Jaka Gregorec iz 1. razreda, Jurij Vratarič iz 2.a, Ela Casar in Victoria Bertalanič Števanec iz 3.a, Tara Benko iz 4.a, Hana Edina Tomašić, Marija Casar in Ana Casar iz 5.a, Elija Kocet, Zala Raus in Timotej Smodiš iz 6.a, Erik Šemen in Maja Trajber iz 8.a.

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 21.5.2022, na OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici so se uvrstili Erik Hari, Neil Bukovec Gal, Maksim Lovenjak, Jurij Vratarič, Ela Casar, Tara Benko, Hana Edina Tomašić, Elija Kocet, Zala Raus, Timotej Smodiš, Ema Unger, Erik Šemen in Zoja Lovrenčec.

ISKRENE ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM!

Koordinatorica tekmovanja:

mag. Lea Števanec